Жовківський парк визнають пам’яткою

Міський парк у Жовк­ві визнають пам’яткою садово-паркового мистецтва. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України

Міський парк у Жовк­ві визнають пам’яткою садово-паркового мистецтва. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України. Нині Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області завершує роботу щодо визнання Замкового парку XVII ст. у центральній частині Жовкви пам’яткою.

Парк розташований на території та в охоронній зоні державного історико-архітектурного заповідника, композиційно і територіально поєднаний з пам’яткою архітектури національного значення – Жовківським замком 1594 р. та ренесансним містобудівним комплексом оборонного середмістя. Площа території парку становить 13,9 га (загальна площа території ансамблю замку – 15,38 га).

Жовківський парк є визначним і рідкісним зразком паркового будівництва XVII ст. на території України, має високу історичну та наукову цінність. Замковий парк має і значну природоохоронну цінність, адже в ньому вирощують і зберігають понад 70 видів цінних дерев.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4202 / 3.96MB / SQL:{query_count}