Мільйон на проекти

У Ратуші радять громадським організаціям починати готувати проекти, які вони реалізовуватимуть наступного року

У Ратуші радять громадським організаціям починати готувати проекти, які вони реалізовуватимуть наступного року

У 2011 р. у міському бюджеті закладуть приблизно мільйон гривень на реалізацію проектів громадських організацій. У Ратуші сподіваються, що за ці кошти у 2011-му представники третього сектору реалізують близько 50 проектів.

– Пріоритети за напрямами залишаються незмінними. Можна спрогнозувати, що перевагу буде віддано проектам, які пропонуватимуть нові рішення щодо актуальних для міста проблем. Це передусім національно-патріотичне виховання молоді, підготовка міста до Євро-2012, сприяння участі громадян у місцевому самоврядуванні тощо, – розповів “Пошті” Юрій Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства управління “Секретаріат ради” Львівської міської ради.
Цього року в мерії профінансували 47 проектів. На кожен орієнтовно витрачають по 20 тис. грн. Серед найцікавіших – Форум соціальних інвестицій, на якому громадські організації Польщі та України презентували свої здобутки. На форум у Ратуші заклали 50 тис. грн. Окрім цього, за підтримки міської ради вдалось реалізувати театральний фестиваль “Драбина”, який теж отримав максимально можливе фінансування від мерії – 50 тис. грн. Метою фестивалю є створення сприятливих умов для розвитку українського недержавного альтернативного й експериментального театру через виступи театрів та налагодження комунікації та співпраці між театрами з різних регіонів України та з-за кордону. Сподобався львів’янам й проект “Львівське літо”, де тренери збирали школярів, які залишилися у місті під час канікул. Діти брали участь у конкурсах, займалися спортом та розважалися разом із дорослими. У Ратуші сподіваються, що проекти, які запланують реалізувати наступного року, будуть не менш цікавими.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.9898 / 4.07MB / SQL:{query_count}