Дороги на ремонті

Обласна влада активізувала ремонт доріг до чемпіонату з футболу “Євро-2012”. Цього місяця почали реконструкцію трьох великих магістралей у Львівській області. Щоправда, фінансування наразі мізерне.

Обласна влада активізувала ремонт доріг до чемпіонату з футболу “Євро-2012”. Цього місяця почали реконструкцію трьох великих магістралей у Львівській області. Щоправда, фінансування наразі мізерне.

Як розповів “Пошті” Петро Шпитак, начальник служби автомобільних доріг у Львівській області, зараз  ремонтують дві магістралі: Львів – Шегині  та  Львів – Краківець. Найближчим часом  мають почати реконструкцію автомагістралі Львів – Рава-Руська та планують будівництво нової дороги Львів – Краківець. Ще один шляхопровід Турка – Трускавець – Дрогобич – Пісочне  ремонтує ДП “Львівоблавтодор”. Цього року на його ремонт виділили 11 млн грн, однак загалом потрібно 45 млн грн.

– Працюємо лише за сприятливих погодних умов, щоб пізніше не було недоопрацювань чи дефектів на дорожньому полотні. Цього року на дорогу Львів-Краківець виділили 20 млн грн. За ці гроші фірма “Будімекс” має зробити 2 км  шляху. Загалом до 2012 року  маємо відремонтувати дорогу повністю – 61,5 км. Орієнтовна вартість робіт – 276 млн грн. Також цього тижня фірма “Онур” почала ремонт  магістралі  Львів – Краківець. На одній частині траси проведуть поточний ремонт, а на іншій – капітальний. Цього року на цю дорогу передбачили 28 млн грн, хоча загалом на всю дорогу потрібно 414 млн грн. Також плануємо почати ремонт дороги Львів – Рава-Руська протяжністю 58 км. Це обійдеться державі у  261 млн грн, – розповів Петро Шпичак.

Він додав, що, ймовірно, наступного року  почнуть будівництво ще однієї  частини дороги Львів – Краківець. “Раніше планувалось, шо ця магістраль буде концесійною, однак інвестора так і не знайшли. Тож тепер це фінансуватимуть з держбюджету. Всі дороги мають завершити  до 2012 року”, – резюмував Петро Шпитак.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.3279 / 4.08MB / SQL:{query_count}