Провалля під будинком

У суботу, 9 жовтня, через підмив каналізації у підвалі будинку на вул. Чупринки, 51, виникло провалля розміром 3 х 5 метрів та завглибшки до 3 м

У суботу, 9 жовтня, через підмив каналізації у підвалі будинку на вул. Чупринки, 51, виникло провалля розміром 3 х 5 метрів та завглибшки до 3 м. Яма утворилась через пошкодження каналізаційного колектора всередині будинку. У Ратуші  запевняють: ситуація контрольована  і життю мешканців нічого не загрожує. За словами Олега Синютки, першого заступника міського голови Львова, зараз експерти оцінюють завдані збитки, однак  ремонт уже розпочали.

– Мешканці звернулись у міськраду після того, як в них у підвалі провалилась підлога. До цього вони навіть не бачили, що каналізація підмиває будівлю. Фундамент і стіни будинку цілі. Причини для відселення немає. Туди вже почали звозити  матеріали і сьогодні почнуть ремонт колектора і  засиплють саму яму, – переконує Олег Синютка.

Наразі місце провалля огороджено, припинено доступ до підвалу мешканців будинку. Організовано постійний конт­роль за технічним станом будівлі.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6182 / 4.05MB / SQL:{query_count}