Польоти до квітня

Реконструкція  приміщень львівського аеропорту ніяк не вплине на звичну роботу летовища. Принаймні до 1 квітня 2011 ро­ку

Реконструкція  приміщень львівського аеропорту ніяк не вплине на звичну роботу летовища. Принаймні до 1 квітня 2011 ро­ку. Як працюватимуть повітряні ворота Львова після цієї дати, стане відомо на початку наступного року. Загалом реконструкція має тривати близько року.

Як повідомила прес-служба Міністерства транспорту і зв’язку України,  наразі на будівництві нового пасажирського терміналу Міжнародного аеропорту “Львів” на 95% здійснені земляні роботи, вкопані палі основного об’єкта терміналу, перенесено колектор, встановлено ростверки та змонтовано балки. Крім того, на 66% знесені будівлі та споруди на ділянці будівництва терміналу. На різних рівнях влаштовується підлога, монтують стіни, а також металоконструкції (виконано 45% від загального обсягу робіт) і металевий профнастил під дах
аеровокзалу (змонтовано 3000 кв. м ).

Також виконано кладку з газоблоків в об’ємі 360 м куб. і змонтовано 420 кв. м  цегляної армованої кладки. Загалом на об’єкті працює 362 робітники та 54 одиниці техніки.

Олександр Загрева, директор Міжнародного аеропорту “Львів” запевнив “Пошту”, що всі ці роботи не впливатимуть на функціонування летовища.

– Ми щороку укладаємо угоди з авіаперевізниками, де чітко узгоджуємо графіки й умови роботи летовища. До 1 квітня 2011 року це незмінно. Потім все  залежатиме від етапу реконструкції і технічної можливості забезпечення роботи аеропорту. Про  це стане відомо в січні-лютому наступного року, – розповів Олександр Загрева.

Водночас заступник голови  Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький повідомив, що під час реконструкції існуючого аеровокзалу ДП “Міжнародний аеропорт “Львів” обслуговування пасажирів проводитиме в третьому та четвертому секторах.

“Зважаючи на те, що під час реконструкції здійснюватиметься заміна всіх інженерних мереж старого терміналу, проводити роботи поетапно не буде можливості, – зауважив Володимир Губицький. – Тому весь цей час пасажиропотік проходитиме через третій та четвертий сектори, що розташовані в іншій споруді”.

За його прогнозами, будівельні роботи на цьому об’єкті триватимуть  близько року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6792 / 4.07MB / SQL:{query_count}