Господарка поступилася безробіттю

Український фонд “Громадська думка” напередодні місцевих виборів провів соціологічне дослідження, присвячене громадській думці населення міста Львова

Український фонд “Громадська думка” напередодні місцевих виборів провів соціологічне дослідження, присвячене громадській думці населення міста Львова. Зокрема, експерти з’ясували, що 68,7% львів’ян підуть на вибори, 21,5% не підуть, а ще 8,6% респондентів важко було відповісти на це питання. Водночас 56,6% мешканців міста вважають, що фальсифікації на виборах таки будуть, а 24,2% мають протилежну думку з цього приводу. Байдужість до фальсифікацій на перегонах висловили 8,2% опитаних.

Дуже цікавим виявилося опитування про те, чим повинен займатися депутат Львівської міської ради? Одразу видно, що тут львів’яни виявили глибоку обізнаність і зацікавленість у темі. Адже відомо, як депутати дбають за інтереси своїх виборців. Дослідження показало, що мешканців міста більше хвилює проблема безробіття, корупції і злочинності, залучення інвестицій. Відповідно, питання міської господарки, комунальні проблеми відійшли на другий план.

Отже, 49,6% опитаних переконані, що депутати мають боротися із безробіттям, 29,3% вважають, що обранець міськради має боротися зі злочинністю і корупцією, 34,8% респондентів відповіли, що депутат має залучати інвестиції в економіку міста, 13,4% городян сказали, що депутати мають працювати над збереженням та облаштуванням дитячих майданчиків, 17,2% опитаних вважають, що завданням депутата є забезпечення мешканців водою і теплопостачанням. Лише 12% жителів міста хвилюються збереженням пам’ятників культури та архітектури і вважають, що депутати мають займатися цим питанням. Не набагато більше – 14,8% респондентів серед завдань міського депутата назвали збереження позицій і розвиток української мови.

Вважають, що депутат має займатися вдосконаленням роботи транспорту і вивезенням сміття, лише 9,4% та 10,1% опитаних львів’ян відповідно. Ремонтом під’їздів, дахів – лише 13,6%, ремонтом доріг, на диво, ще менше – 11,7%. Дуже мало львів’ян вважають, що обранець міської ради має дбати про освітлення вулиць і під’їздів – 9,8%, контролювати роботу закладів торгівлі та сфери послуг – 9,7%.

Терміни проведення польового етапу дослідження  — 8 – 15 вересня 2010 року. Генеральною сукупністю дослідження було населення міста Львова віком від 18 років і старші. Обсяг вибіркової сукупності становив 815 респондентів. Вибіркова сукупність відображає генеральну сукупність за такими основними соцiально-демогpафiчними показниками, як вік, стать та освіта. Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 2,6%.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
16.6941 / 4.07MB / SQL:{query_count}