Городоцька та Чорновола на ремонті

У Львові ще дві дороги закриють на ремонт. Шостого вересня почали ремонт проспекту Чорновола (на ділянці від вул. Городоцької до вул. Липинського),

У Львові ще дві дороги закриють на ремонт. Шостого вересня почали ремонт проспекту Чорновола (на ділянці від вул. Городоцької до вул. Липинського), а сьогодні-завтра візьмуться за ремонт вул. Городоцької (на ділянці від межі міста до вул. Патона). За інформацією управління капітального будівництва Львівської міськради, обидві дороги ремонтуватимуть смугами, не перекриваючи повністю рух транспорту.

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, ремонт вул. Городоцької планують закінчити

15 жовтня, а просп. Чорновола – 4 жовтня. Проспект Чорновола ремонтуватимуть у два етапи: з 6 до 20 вересня – від вул. Липинського до вул. Під Дубом, а з 20 до 4 жовтня – від вул. Під Дубом до вул. Городоцької.

На час ремонтних робіт не курсуватимуть тролейбуси №13 та №7. Тим часом уже відновлено рух трамвайних маршрутів №4, №5 та №7. Трамвай №6 курсуватиме за зміненим маршрутом: вул. Липинського – вул. Підвальна – вул. Вітовського – Залізничний вокзал і у зворотному напрямку. Крім цього, тимчасово, до закінчення ремонтних робіт на пл. Галицькій, пл. Ринок залишать відкритою для руху транспорту.

Ганна Цапик
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6995 / 4.06MB / SQL:{query_count}