Хаос та безвладдя?

Більшість мешканців Львівської області вважають, що Україна перебуває у стані гострої політичної кризи.

Більшість мешканців Львівської області вважають, що Україна перебуває у стані гострої політичної кризи. Такої думки 33,1 % опитаних мешканців нашої області. Ще частина жителів переконані, що в державі почався хаос та безвладдя (22,7 %). За словами Олексія Антиповича, директора Українського центру вивчення громадської думки "Соціоінформ", дуже тривожні показники характерні для Львівської області вже кілька місяців поспіль.

"Якщо проаналізувати результати останніх кількох років, ситуацію в державі мешканці Львова та області оцінюють все гірше і гірше. Це пов'язано насамперед із загальнодержавним станом, а не із ситуацією в області", - сказав Олексій Антипович.

А от винуватцями підвищення цін на продукти харчування та побутові товари більшість мешканців області вважають колишній уряд Віктора Януковича (18,4 %) та Президента Віктора Ющенка. Лише 10,6 % опитуваних звинувачують у побутових "гріхах" теперішній уряд Юлії Тимошенко. З цього можна зробити висновок, що прем'єр має на Львівщині високий кредит довіри.

gr_prod.jpg

gr_ukr.jpg

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.7377 / 4.07MB / SQL:{query_count}