Волонтери у Львові

14 іноземних студентів-волонтерів допомагатимуть львів'янам зберегти свою історію

14 іноземних студентів-волонтерів допомагатимуть львів'янам зберегти свою історію. 

 Захід відбудеться у рамках волонтерського проекту ЮНЕСКО "Патрімоніто береться до справи". Львів - єдине місто в Україні, де відбувається такий табір, окрім того, він триває ще в 12 країнах світу. Мета цього табору - допомогти львів'янам усвідомити  значення історичних пам'яток, які їх оточують.  

З 20 липня по 3 серпня волонтери обстежать близько 1,5 тис. архітектурних пам'яток Львова.  Пізніше вони зафіксують теперішній стан будівель і на підставі цього створять базу даних. Волонтерам-іноземцям допомагатимуть 16 українських колег. До волонтерського табору можуть приєднуватися усі охочі. Для цього потрібно  звернутися у Львів­ський обласний молодіжний центр праці, що на вул. Вороного, 3.

Минулого тижня інші 15 во­лонтерів з восьми країн Європи  вже розпочали наводити лад у Шевченківському гаю і музеї "Личаківський цвинтар". За словами Інги Вороб­йової, директора ЛМГО "Спілка форуму", у Шевченківському гаю вони прибирали побутове сміття та працювали з експонатами скансену. Учасники табору зізнаються, що Львів привабив їх своїми архітектурними пам'ятками. Організатори ж обіцяють провести цього року ще кілька міжнародних волонтерських таборів.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6903 / 4.07MB / SQL:{query_count}