Один із трьох

Виконувачем обов’язків головного міліціонера Львова є Григорій Дем’янчук

Виконувачем обов’язків головного міліціонера Львова є Григорій Дем’янчук. Наказом начальника Головного управління міліції Львівщини Михайла Цимбалюка його призначено першим заступником начальника управління міліції Львова. А оскільки попереднього керівника Ігоря Цікала звільнено з посади і нового ще не призначено, то пан Дем’янчук автоматично став в. о. начальника управління міліції міста.  

Донедавна він обіймав посаду начальника одного з райвідділів міліції на Рівненщині. Також свого часу працював у Тернополі та Києві.

– На посаду начальника міського управління міліції сьогодні розглядаємо три кандидатури. Мова про місцеві кадри. Зокрема, у цьому списку одна особа з міліції Львова, інша – з апарату обласного управління, – зазначив “Пошті” Михайло Цимбалюк.

Достеменно відомо, що у цьому списку Григорія Дем’янчука немає. Аналогічно як і  Дениса Гусашвілі, якого називали серед найбільш можливих кандидатів на посаду начальника міліції Львова. Останній нині працює в УБОЗі області, а перед цим був першим заступником Ігоря Цікала.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.7662 / 4.05MB / SQL:{query_count}