Залізничний бум

Із настанням літа залізницю чекає звичний пасажирський бум у південному напрямку – українці подадуться засмагати до моря

Із настанням літа залізницю чекає звичний пасажирський бум у південному напрямку – українці подадуться засмагати до моря. Задля забезпечення комфортного і зручного перевезення влітку звично більшої кількості пасажирів на Львівській залізниці ввели у дію додаткові потяги. Мова про потяги № 268/267 Львів – Херсон (курсуватиме через день), № 256/255 Львів – Сімферополь (щоденно) та № 295/296 Івано-Франківськ – Сімферополь (щоденно).

– Зараз готуємося до літнього буму на залізниці. Звісно, традиційно найбільш популярним є кримський напрямок, тоді як одеський та херсонський трохи менше. Загалом цього року тенденції до зменшення пасажирів немає. Сподіваємося, що цього і не буде. Наше завдання – забезпечити громадянам належний і не гірший ніж торік доїзд до місць свого призначення. Наприклад, щоденний потяг № 85/86 Львів – Сімферополь у певні дні курсуватиме з фірмовим складом вагонів. Довідкову інформацію, у які саме дні йтиме фірмовий склад (себто, новіші вагони) цього потяга, а не звичний, пасажирові надасть касир у квитковій касі, – зазначив “Пошті” заступник начальника пасажирської служби Львівської залізниці Микола Козак. Варто зазначити, що є певна різниця у вартості квитка на щоденний потяг Львів – Сімферополь. Зокрема, ціна на купейний у звичному складі вагонів становить 195 грн 90 коп., тоді як у фірмовому – 225 грн 94 коп. Вартість проїзду у плацкартному вагоні обійдеться, відповідно, у 126 грн 44 коп. (звичний склад вагонів) та 164 грн 66 коп. (фірмовий).

Цього року є цікаві новації для відпочивальників в одеському напрямку. Так, у пасажирських потягах напрямку Львів – Одеса будуть чоловічі та жіночі купе. Нагадаємо, що таке ж ноу-хау Львівська залізниця вже успішно впровадила у напрямку Львів – Київ. Попит на роздільні купе таки є.

– Розглядаємо варіант, щоб чоловічі та жіночі купе запровадити і в кримському напрямку, – зазначає Микола Козак 

Наразі у планах залізничників немає збільшення вартості квитків. Зрештою, це винятково прерогатива та компетенція Мінтрансу. Нагадаємо, що останнє підвищення цін на пасажирські перевезення було у червні 2009 р. За інформацією прес-служби Львівської залізниці, влітку відкриють додаткові торговельні заклади на вокзалах та у потягах, зокрема у складі поїзда № 256/255 Львів – Сімферополь введуть два вагони-ресторани. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.9427 / 4.07MB / SQL:{query_count}