Гроші на голову

Львів’янка відсудила у міськради 60 тисяч гривень за те, що на неї впав балкон

Львів’янка відсудила у міськради 60 тисяч гривень за те, що на неї впав балкон

Згідно із рішенням суду, Львівська міськрада має відшкодувати збитки у розмірі 60 тис. грн львів’янці, на яку два роки тому обвалилась частина балкону. З них 50 тис. грн – моральне відшкодування! Це найбільша зі сум, які досі відсуджували львів’яни у міської влади за моральну шкоду.
За словами Ірини Маруняк, голови Галицької РА, інцидент стався у 2008 році на вул. І. Франка,12.

– Частина балкону впала жінці на голову. Як наслідок, вона отримала травму голови і потрапила до шпиталю. Аварійні балкони – це проблема для центральної частини міста. У нас дуже багато старих будинків. А минулого року на ремонт житлового фонду не виділили ні копійки. Щоправда, 2010-го нам дали 1,2 млн грн на капітальний ремонт і 1 млн грн на поточні ремонти, – розповіла Ірина Маруняк.

Зараз комунальники формують титульні списки об’єктів, які ремонтуватимуть цього року. Наразі ж працівникам ЛКП залишається хіба що обгороджувати стрічками тротуари під аварійними балконами. А міськвиконком після цього суду вирішив перестрахуватися – ухвалив зміни до бюджету і збільшив фонд “інших видатків” на житлово-комунальне господарство на 160 тис. грн, оскільки попередньо заклав лише 40 тис. грн на відшкодування за рішеннями суду. Хто його знає, що де впаде і хто відсудить гроші наступного разу... Щоправда, варто зазначити, що збільшення відбулося за рахунок зменшення капітальних видатків на ремонт житлового фонду.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.1545 / 4.05MB / SQL:{query_count}