Стрілки переведуть на страйк

Працівники “Львівелектротранс” погрожують почати страйк, якщо їм не виплатять заборгованої зарплати.

Працівники “Львівелектротранс” погрожують почати страйк, якщо їм не виплатять заборгованої зарплати.

Однак точної дати, коли в місті зупиниться комунальний електротранспорт, наразі не називають.

За інформацією прес-служби комунального підприємства, у 2010 році на пільгове перевезення пасажирів львівським міським електротранспортом із державного бюджету передбачено 29,4 млн грн. Це майже на
4 мільйони гривень менше, ніж було торік. Однак із передбаченої суми на 17 травня 2010 року підприємство фактично отримало 3 млн 974 тис. грн, з яких лише 1 млн 115 тис. грн пішло на виплату заробітної плати працівникам.

На сьогодні заборгованість із зарплат за березень і квітень становить 3 млн 710,1 тис. грн. У березні електротранспортники отримали лише 30% свого заробітку. Решту платити нічим.

– Обласний бюджет затверджено, і з дня на день чекаємо, що кошти на підприємство надійдуть, – розповів в. о. директора ЛКП “Львівелектротранс” Володимир Карпа. – Тим часом мобілізовуємо всі зусилля на якнайповніший збір виручки. На жаль, багато пасажирів зловживають безплатним проїздом у міському електротранспорті. А субвенція з державного бюджету мало того, що не покриває всіх витрат, вона ще й надходить невчасно.

Марта Дац

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.8360 / 4.06MB / SQL:{query_count}