Привабити “свого” туриста

Львів вдається до безпрецедентних кроків задля приваблення туристів. Місцева туристична індустрія зазнала відчутних збитків, зокрема, і через епідемію грипу. Напівпорожні готелі та кав'ярні - нестандартна ситуація для Львова напередодні Різдва. Ресторатори,  представники готельного та туристичного бізнесу підраховують збитки

Львів вдається до безпрецедентних кроків задля приваблення туристів. Місцева туристична індустрія зазнала відчутних збитків, зокрема, і через епідемію грипу. Напівпорожні готелі та кав'ярні - нестандартна ситуація для Львова напередодні Різдва. Ресторатори,  представники готельного та туристичного бізнесу підраховують збитки. Аби поліпшити ситуацію, влада міста спільно з представниками туристичної інфраструктури вдається до різноманітних акцій. Серед них і зниження цін у львівських готелях та кав'ярнях на вихідні на 50%. В інтерв'ю "Німецькій хвилі" експерт з туризму, заступник керівника Львівської асоціації з розвитку туризму Іван Горбацьо зауважив, що місто, швидше за все, таки втратить 10 - 20% туристів у зимовий сезон, порівняно з минулим роком, але акції, що організувала влада спільно з представниками туристичної інфраструктури, у перспективі повинні дати позитивний результат.

За його словами, зараз треба орієнтуватися на українського туриста або туриста із сусідніх країн: Росії та Білорусі. Якщо ще два роки тому 60 відсотків гостей Львова були іноземними туристами, то нині ситуація кардинально змінилася, додає Іван Горбацьо. Для залучення іноземного туриста потрібна розвинута інфраструктура, а для "свого" варто просто знизити ціни, особливо у готельному секторі, де вони значно вищі, навіть від загальноєвропейських цін, переконаний  експерт. Тому, за його словами, "вихідні за півціни" - це вдалий крок. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.1069 / 4.07MB / SQL:{query_count}