Прем’єрський експрес

У вівторок під час візиту до Львова Юлія Тимошенко відкрила рух рейкового автобуса зі Сихова до Підзамчого

У вівторок під час візиту до Львова Юлія Тимошенко відкрила рух рейкового автобуса зі Сихова до Підзамчого

Урочистості з нагоди початку руху не баченого досі у Львові виду транспорту відбулися на головному двірці. "Залізнична маршрутка" сполучатиме Сихів та станцію Підзамче, упродовж дня автобус здійснюватиме сім рейсів, проїжджаючи дев'ять станцій: Сихів, Персенківку, вулиці Княгині Ольги, Коновальця, Городоцьку, головний вокзал, Палац культури імені Гната Хоткевича та саме Підзамче. Наземне "метро" курсуватиме із 5.50 до 22.21.

"Пошта" писала, що вартість повного квитка становитиме півтори гривні. Рейковий автобус розрахований на 167 місць, з яких 93 для сидіння.

У такий спосіб уряд Тимошенко, "Укрзалізниця" та міська влада спробують вирішити проблему завантаженості вулиць міста транспортом. Поєднавши спальний район Сихів із центральною та промисловою частинами міста, посадовці прагнуть полегшити насамперед добирання на місця праці у ранковий та повернення додому у вечірній час.

Тимошенко з­поміж інших заходів, передбачених програмою її приїзду до західної столиці, викроїла час, аби й самій випробувати комфортність та надійність рейкового автобуса. Відправивши у Рівне "оновлений міжрегіональний поїзд підвищеного комфорту", Юлія Володимирівна стала першим пасажиром наземного "метро". Прем'єр сказала, що міський рейковий автобус є новинкою для України і після львівських випробувань його запустять ще у кількох містах. Разом із Юлією Тимошенко на відкритті нового маршруту були генеральний директор "Укрзалізниці" Михайло Костюк, начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий, міський голова Львова Андрій Садовий, голова облдержадміністрації Микола Кміть та інші високопосадовці.

Нагадаємо, що у депо Львівської залізниці є два рейкові автобуси. Один уже відучора курсує за штатним графіком, а інший чекає свого маршруту, бо лінію Сихів - Підзамче згодом мають намір подовжити (за перспективний напрям розглядають гілку на Рясне). Тим паче, що прем'єр узяла слово в генерального директора "Укрзалізниці" Михайла Костюка щодо будівництва лінії, яка має з'єднати два спальні райони (Сихів та Рясне) через центр та промислову частину міста.

Зрозуміло, гостини Юлії Тимошенко не обмежилися урочистостями. Щойно зійшовши з облавка прем'єрського літака, вона ознайомилася із перебігом будівництва головних об'єктів Євро­2012: пасажирського терміналу летовища та злітно­посадкової смуги (для будівництва якої уряд надав 28 мільйонів гривень зі Стабілізаційного фонду), стадіону. Голова уряду переконана: всі об'єкти будують із випередженням графіка:

- Щойно я прибула в аеропорт Львова, ми провели інспекцію всіх об'єктів Євро­2012. Ви знаєте, що для України Євро - це важливий соціальний проект, який закладає будівництво інфраструктури на 50 років уперед. Ми подивилися, як будується аеропорт, як будується стадіон: прекрасно будується, із випередженням термінів.

Під пильним поглядом Юлії Тимошенко міський голова Андрій Садовий та губернатор Микола Кміть змушені були пообіцяти, що із 25 грудня мешканці міста і жителі області будуть цілодобово забезпечені холодною та гарячою водою.

- Ми встигли заїхати і подивитися, як будують всі об'єкти водопостачання. Це теж важливий проект, який ми хочемо закінчити до 1 січня 2010 року, - вода в кожну оселю як у Львові, так і всюди в області, - сказала Тимошенко.

Юлія Володимирівна наголосила, що в Україні криза минає. Точніше, "Україна виходить із кризи, будуючи свою інфраструктуру, будуючи свою енергетичну незалежність. Ми вже щомісяця бачимо нормальну динаміку виходу з кризи, вже до першого березня остаточно попрощаємося із нею і після цього повернемося до всіх наших потужних соціальних програм, які починали на початку 2008 року... Хочу, щоб ви були впевнені, що ніхто не дасть жодній волосинці впасти з прекрасної голови України, тому що ми це захищаємо і тримаємо в руках, - сказала прем'єр, переходячи від заяв про економічну кризу до теми політики. Зокрема, вона закликала усі демократичні сили об'єднатися у другому турі виборів, аби забезпечити перемогу кандидата, який здатен сформувати в Україні надійну, соціально відповідальну та ефективну владу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.0554 / 4.11MB / SQL:{query_count}