подарунки для Путіна та Мєдвєдєва

У Львові п'ятеро представників Конгресу українських націоналістів спільно з Молодіжним націоналістичним конгресом та Організацією української молоді "Спадщина" передали Генеральному консулу РФ в місті Львові Євгєнію Гузєєву три пакунки з книгами.

У Львові п'ятеро представників Конгресу українських націоналістів спільно з Молодіжним націоналістичним конгресом та Організацією української молоді "Спадщина" передали Генеральному консулу РФ в місті Львові Євгєнію Гузєєву три пакунки з книгами. Один призначений самому Генконсулу, два інших - президентові РФ Дмітрію Медвєдєву та прем'єрові Владіміру Путіну. Всі пакунки однакові і містять монографію Василя Кука про батальйон "Нахтігаль", книгу "Московські вбивці Степана Бандери перед судом " (1993 р.), брошури про УПА, календар 2009 року, присвячений 100річчю з дня народження Степана Бандери, кілька патріотичних газет, поетичну збірку Богдана Стельмаха "Атентат" про вбивство Романа Шухевича, а також книжку львівського автора Ярослава Сватка "Місія Степана Бандери".

Учасників акції запросили до консульства, де вони і передали бібліотечки для російських високопосадовців. Як повідомило радіо "Свобода", в одному зі своїх коментарів Євгєній Гузєєв зазначив, що читає книжки про Степана Бандеру і його праці, знає, що Бандера був "зобов'язаний служити Гітлеру і не відомо, ким саме він був убитий: агентом КДБ Сташинським чи мельниківцями". Водночас у коментарі "Пошті" пан Гузєєв зазначив, що "до таких дій ми ставимось індиферентно, тобто, нам байдуже, чи є такі акції, чи нема". Водночас російський дипломат відзначив приємний тон розмови з представниками українських націоналістичних організацій. Крім того, Генконсул РФ в місті Львові додав, що російська сторона має власну точку зору щодо української історії, зокрема, що стосується постаті Степана Бандери.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0419 / 4.06MB / SQL:{query_count}