Поховальна бюрократія

Поки двоє сперечаються - 502 чекають

Поки двоє сперечаються - 502 чекають

Останки 502 жертв Голодомору, які знайшли на станції Підзамче ще три роки тому, досі не можуть поховати. Причина - затримка із оформленням відповідних документів.

- Залізниця провела розкопки та ідентифікацію тіл, закупила міні-домовини й досі зберігає останки за власні кошти, - розповів Володимир Чернега, заступник начальника Львівської залізниці. - Міська рада мала лише погодити документи, але вони навіть цього не зробили. Термін поховання з незрозумілих причин вкотре перенесено.

Натомість у Ратуші стверджують, що суть проблеми - у поплутаних документах.

-  До міської влади надійшло прохання надати дозвіл на поховання, але спочатку ЛОО "Меморіал", яке оформляло документи, дало не ті папери, а потім подало їх занадто пізно. Ми вже виділили місце на кладовищі, але перепоховання можна здійснювати  лише в осін­ньо-зимовий період, а не за такої доволі спекотної погоди. А тому відповіддю на запит стало перенесення поховання, - розповів "Пошті" Ігор Гавришкевич, директор музею-заповід­ника "Личаківський цвинтар".

Тим часом рештки чекають на вічний спокій...

Нагадаємо, перші страшні знахідки жерв Голодомору 1946-1947 років залізничники виявили ще в жовтні 2005 року. Як показала судова мед­експертиза, з 502 останків 96 належать підліткам...

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7680 / 4.05MB / SQL:{query_count}