З боргами й без води

Через борги за тепло більшість львів'ян не матиме гарячої води

Через борги за тепло більшість львів'ян не матиме гарячої води

Цього літа, вочевидь, біль­шості львів'ян не варто сподіватися на гарячу воду. Принаймні чітких термінів відновлення її подачі тепловики не називають. Причина - борги за газ.

Нагадаємо, щорічно із середини травня ЛМКП "Львівтеплоенерго" і ЛКП "Залізничтеплоенерго" проводять планові гідравлічні випробування ма­гістральних теплових мереж. Цей рік не став винятком. Попе­редньо планувалося, що ТЕЦ-1 зупинять на період з 12 по 30 травня. Та минає червень, а мешканці Сихова, Нового Львова, Стрийської, Дж. Вашингтона і Франківського району й досі залишаються без гарячої води.

Як розповів "Пошті" Богдан Кіт, директор ЛМКП "Львівтеплоенерго" причина такої затримки в тому, що через борги за газ, ДК "Газ України" зменшив подачу газу. Відповідно, впав тиск у газовій мережі, і наразі його недостатньо для запуску потужностей ТЕЦ-1.

Наразі лише за минулий опалювальний сезон "Львівтепло­енерго" заборгувало газовикам 21 мільйон гривень. Тоді як станом на 12 червня борг мешканців перед тепловиками, за словами Богдана Кота, сягнув 31 мільйона гривень, не враховуючи боргів за попередні роки. Сьогодні Богдан Кіт зустрічатиметься з керівництвом ДК "Газ України" з приводу розтермінування боргу і поновлення нормальної подачі газу. Від цієї зустрічі і залежатиме, чи матимуть львів'яни гарячу воду.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7970 / 4.06MB / SQL:{query_count}