Електронний квиток ЛеоКарт: в очікуванні пільгових карток

Для жителів Львівської територіальної громади працює 16 пунктів, де можна подати документи для отримання пільгової транспортної картки

«Для чого мені пільгова транспортна картка, якщо в мене є пільгове посвідчення?» – запитують пільговики, коли телефонують на гарячу лінію 0 800 303 007 Леокарт.
У Львівській територіальній громаді пасажирам, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті, необхідно буде користуватися персоналізованою транспортною карткою. Картку потрібно реєструвати (валідувати) за допомогою встановлених спеціальних пристроїв – валідаторів, які встановлені біля входів\виходів у громадському транспорті. Зчитати інформацію валідатори не зможуть з пільгового посвідчення.
Валідація проїзду дасть можливість оптимізувати транспортну мережу завдяки отриманню точних статичних даних пасажиропотоку в громадському транспорті.
Пільгова транспортна картка є персоналізованою та містить інформацію про особу, яка має право на пільговий проїзд у громадському транспорті. Отож під час поїздки в громадському транспорті пільгове посвідчення не обов'язково мати зі собою, достатньо наявності пільгової транспортної картки.
У Львові триває реєстрація документів для отримання пільгової транспортної картки. Працює 16 пунктів приймання документів, які розташовані як і у Львові, так і в межах Львівської ТГ. 
Центри надання адміністративних послуг:
– м. Винники, вул. Галицька, 12;
– м. Львів, вул. К. Левицького, 67;
– м. Львів, вул. Шевченка, 374;
– м. Львів, вул. Виговського, 32;
– смт Рудне, вул. Грушевського, 55;
– м. Львів, вул. Хвильового, 14-а;
– смт Брюховичі, вул. В. Івасюка, 2-а;
– м. Львів, просп. Ч. Калини, 72-а;
– м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 85;
– м. Дубляни, вул. Шевченка, 4;
– с. Рясне-Руське, пл. Незалежності, 1.
Інші пункти приймання документів:
– ЛКП «Вулецьке», Котляревського, 37-б;
– ЛКП «Варшавське 407», вул. Варшавська, 64;
– управляюча компанія «Господар», м. Львів вул. Пасічна, 49-б;
– Франківська районна адміністрація, вул. Генерала Чупринки, 85;
– Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, вул. Пекарська, 41.
Чи можна подати документи в будь-якому із вище зазначених пунктів приймання? «Немає обмежень щодо локації, де можна подати документи. Тобто ви можете бути прописані в одному із районів Львова, а здійснити подачу в іншому», – зазначають у мерії. 
Головне мати відповідні документи:
– паспорт громадянина України або ID-картка;
– документ, що підтверджує статус пільговика (посвідчення пільговика) РНОКПП (ІПН);
– кольорове фото 3х4. Фото повинно бути актуальним, зробленим не пізніше ніж за 6 місяців до подачі документів.
Як інформують в ЛеоКарт, після синхронного запуску важливих елементів, таких як розгортання програмного забезпечення у хмарному сховищі та імпорту бази даних, розпочнеться видача пільгових карток.
Всі, хто подав документи для виготовлення транспортної карти будуть проінформовані про її готовність, способом, який було вказано в заяві. Видача карток буде відбуватися поступово, дотримуючись черги подачі заяв та документів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4173 / 3.99MB / SQL:{query_count}