Сміття і спеціальні майданчики

У Львові працює два майданчики, де безкоштовно можна здати великогабаритні та дрібні будівельні відходи

У місті Лева на вул. Князя Лева, 4а (вул. Льва) і вул. Жовківська, 18 працюють майданчики для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів. Тут львів’яни мають змогу безкоштовно здати деревину (старі меблі, вікна, двері), побутову техніку (холодильники, телевізори, пральні машини), шини, скло, папір, метал, а також дрібні будівельні відходи. Облаштувало майданчик ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс». Мерія закликає мешканціів користати з майданчиків і здавати туди відповідні відходи.
«З 1 жовтня дещо змінили кількість відходів, які приймаємо. Тепер від одної особи в місяць можемо прийняти не більше 250 кг дрібних будівельних відходів. Кількість відходів, які можна здати, спеціально обмежили, щоб послугою не зловживали підприємства», – повідомили у ЛКП «Львівспецкомунтранс».
Відходи на майданчику на вул. Князя Лева, 4а (вул. Льва) і вул. Жовківська, 18 прийматимуть лише від фізичних осіб (мешканців м. Львова), які повинні надати наступні документи та інформацію:
документ, що підтверджує проживання у м. Львові (копію паспорту, довідки, квитанції про сплату за житлово-комунальні послуги, учнівського або студентського посвідчення тощо);
контактні дані (адреса, номер телефону).
Від однієї особи приймають відходи у кількості:
меблі, побутові прилади – не більше 1 (однієї) одиниці відходів в місяць (поштучно);
дрібні будівельні відходи – не більше 250 кг в місяць;
скло – не більше 20 кг в місяць;
шини легкових автомобілів – 4 шт. один раз в рік.
Майданчики для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів працюють з 08.30 до 17.15 – з понеділка по четвер, з 08.30 і до 16.00 в п’ятницю, та з 09.00 і до 13.00 у суботу. За додатковою інформацією можна звертатися за тел. 2521062, (067) 252 10 62.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4328 / 3.97MB / SQL:{query_count}