22 жовтня вчетверте відбудеться Lviv Criminal Law Forum від Асоціації адвокатів України

Запрошують долучатись та реєструватись на захід

Цьогоріч, як і минулого року, через карантинні обмеження захід відбудеться в онлайн та офлайн форматах для створення максимально безпечних та зручних умов для учасників. Учасники матимуть можливість вибрати який формат для них більш зручний. 
Під час заходу розглянуть останні новели та тенденції в кримінальному процесі, актуальні питання стосовно економічних злочинів та щоденної практики кримінального адвоката. 
«Я щороку беру участь у цьому заході, але цей рік буде особливим, адже це мій перший форум в ролі голови Львівського відділення Асоціації адвокатів України. Юридична та, зокрема, адвокатська спільнота у Західній Україні є надзвичайно великою та активною. Тож такий галузевий захід як Форум з кримінального права є необхідним та надзвичайно важливим, адже це платформа не лише для обговорення останніх законодавчих тенденцій, ситуації на ринку та юридичних трендів, а й можливість познайомитись, налагодити контакт та поспілкуватись із колегами, – зазначає Маркіян Мальський, голова Львівського відділення Асоціації адвокатів України, партнер АО Arzinger. – Серед спікерів форуму не лише адвокати, а й судді, представники правоохоронних органів та науковці. Ми даємо можливість розглянути всі найважливіші питання галузі крізь призму різних позицій та створюємо багатовимірне розуміння ситуації. Запрошую всіх долучатись та реєструватись на захід!» 
Детальна програма та реєстрація за посиланням: https://www.uaa.org.ua/forumy-i-zakhody/lviv-criminal-law-forum-2021/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4361 / 3.97MB / SQL:{query_count}