«Вибачте за незручності. Робимо місто комфортнішим»

Перехрестя вулиць Бандери – Городоцька закривають для руху транспорту на місяць

Такими написами на білбордах нині зустрічає вул. Городоцька, частина якої з 14 жовтня – на ремонті. Тут, на ділянці від вулиці Тобілевича до площі Кропивницького, зі слів міських посадовців, «влаштовуватимуть трамвайну інфраструктуру» як фінальну частину реконструкції вулиці Бандери.
Розповідаємо про які саме роботи мовиться, чи справді вони настільки потрібні (позаяк закриття може суттєво ускладнити трафік), а також як курсуватиме громадський транспорт за таких умов.

Як із добиранням?

Під словами «трамвайна інфраструктура» сховані з’єднання трамвайних колій на перехресті Городоцька – Бандери, заміна трамвайних стрілок та відновлення контактної мережі. Усе, що необхідно, аби трамвай знову міг возити пасажирів вулицею Бандери від залізничного вокзалу і до центру Львова після більш ніж року перерви. Роботи тут триватимуть орієнтовно місяць.

Зрозуміло, на час ремонтних робіт на Городоцькій ділянку закриють для руху транспорту, тож водіям приватного та громадського транспорту доведеться її оминати (схема об’їзду – на фото). У напрямку центру об’їзд відбуватиметься вулицями Тобілевича та Федьковича, а в напрямі вокзалу – вулицею Короткою. Та найбільше незручностей може виникнути не для водіїв автівок, а для пасажирів трамваїв, адже їхній рух буде скорочений до церкви Анни – звідти їм доведеться розвертатись у зворотному напрямі. Мовиться про трамваї №№1, 4 та 6, які звично курсують Городоцькою до вокзалу. Однак у мерії обіцяють вирішити і цю проблему, запустивши додаткові експрес-маршрути від церкви Анни й до площі Двірцевої. За потреби планують збільшити також кількість автобусів, які їздять цим маршрутом.
До речі, про автобуси. Маршрути №№6А, 7, 15, 20, 25, 29, 31, 34, 41, 43, 51 і 52 та експрес-маршрут, який сполучає аеропорт і церкву Анни, оминатимуть закритий відтинок так:
у напрямі центру: вулицями Городоцькою – Тобілевича – Федьковича – Шептицького – площею Кропивницького – Городоцькою;
у напрямі вокзалу: вулицею Короткою.
До слова, частину площі Кропивницького, де розташована церква Ольги та Єлизавети, надалі планують зробити пішохідною. Автомобілі оминатимуть цю ділянку Бандери. Натомість громадський транспорт зможе й надалі курсувати площею Кропивницького.

А що там на Бандери?

Зараз на вулиці Бандери для проїзду вже відкритий відтинок від Чупринки до Коновальця. Тут, до того ж, встановили новий світлофор біля входу до Львівської політехніки. Також відкрите перехрестя з вулицею Федьковича.
Натомість тривають роботи на перехрестях із вулицями Антоновича та Героїв УПА. Перше планують відкрити на початку листопада. Загалом завершити реконструкцію усієї вулиці мають намір до кінця року.
Нагадаємо, на оновленій вулиці Бандери будуть парковки, бруковане покриття, кишені для карет «швидкої», вуличне освітлення, пішохідні зони та якісні умови для маломобільних людей. Словом, буде гарно.
Меланія Квятковська
офіційно
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4293 / 3.99MB / SQL:{query_count}