Відсвяткуймо ювілей Лема разом!

12 вересня у місті реалізують низку подій до 100-річчя від дня народження письменника-фантаста

Цієї неділі,12 вересня у Львівській міській раді та інших локаціях міста відбудеться низка заходів до відзначення 100-ліття визначного львів'янина Станіслава Лема. З 13.00 у Великій сесійній залі львівської ратуші розпочнеться урочиста подія за участі міського голови Андрія Садового, письменника Юрія Андруховича, лемознавця Андрія Павлишина, поетки та перекладачки Ірини Старовойт та інших запрошених інтелектуалів нашого міста.
О 15.00 на фасаді будинку за адресою вул. Б. Лепкого, 4, де мешкала родина Лема, урочисто відкриють меморіальну дошку Станіславові Лему. З 16.30 події перемістяться у «РадіоГараж» (вул. Кн. Романа, 6). Тут гостей чекають на дискусію «Місце Лема в українській сучасній культурі» за участі Юрія Андруховича, Ірини Старовойт, Андрія Лініка та Андрія Павлишина, яку модеруватиме Богдан Шумилович.
Вечірню програму святкувань прийматиме LEM Station (вул. Д. Вітовського, 57). О 18.30 усіх зацікавлених чекають на відкритті муралу на стіні компресорної станції в рамках міжнародного проєкту «Нам не потрібні інші світи. Нам потрібні дзеркала». А закриватиме програму о 19.00 у трамвайному депо відкриття V Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика»: технології та чуттєве».
Організаторами подій є Управління культури ЛМР, офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», Громадське об’єднання «НУРТ», ТзОВ «ЛемСтейшн» у партнерстві з офісом «Катовіце – місто музики ЮНЕСКО» та Ibis Styles Lviv Center.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4028 / 3.96MB / SQL:{query_count}