Вболіваємо за освітян із Львівщини

У рейтинг 50-ти найкращих учителів України потрапили педагог Сокальського ліцею № 1 та вчителька львівської школи № 99

Двоє вчителів з Львівщини потрапили в топ-50 найкращих вчителів України щорічної національної премії «Global Teacher Prize Ukraine 2021». Це Ольга Владичко з міста Сокаль та учителька української мови та літератури львівської школи № 99 Лілія Телішевська. Global Teacher Prize – це світова щорічна премія для вчителів. Національну премію ініціювала у 2017-ому громадська організація «Освіторія». Її мета – відзначити внесок українських вчителів і підняти престиж професії педагога. Переможець отримує 250 тисяч гривень, рік навчання та поїздку на світовий освітній форум. Ім’я переможця стане відомим 2 жовтня – на Міжнародний день вчителя.
Ольга Владичко викладає в Сокальському ліцеї №1 імені Олега Романіва предмети – Захист Вітчизни, мистецтво, образотворче мистецтво. У своїй роботі Ольга Владичко практикує нестандартні уроки – урок-вернісаж, урок-пізнавально-мистецька гра «Сокальщина», урок на свіжому повітрі, художні пленери, урок-екскурсія рідним містом, інформує пресслужба Львівської ОДА.
Також вчителька викладає нетрадиційні розвивальні техніки малювання: монотипія (відбиток), роздмухування туші, акварель по вологому. Кожна дитина чи батьки можуть знайти послідовність виконання вказаних технік у блозі Ольги. Зокрема у ньому вона ділиться порадами та методами викладання предмету із своїми колег.
Лілія Телішевська викладає у середній загальноосвітній школі № 99. Уроки Лілії Телішевської – постійний інтерактив: тут використовують комп’ютерні мережі, соціальні сервіси, створюють веб-квести про Лесю Українку та проєкти про Франка, ходять слідами героїв роману «Перехресні стежки». Не дивно, що її учні – переможці Всеукраїнських олімпіад, обласних етапів різноманітних мовно літературних конкурсів, переможці обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН. Учителька знаходить визнання і серед колег – вона переможниця конкурсу «Учитель Року», Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор», Всеукраїнського конкурсу iChampions та десятків інших.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4298 / 3.97MB / SQL:{query_count}