Для маленьких пацієнтів

Міська дитяча лікарня отримала медичне обладнання від дитячих лікарень Польщі

Міська дитяча клінічна лікарня Львова завдяки ініціативі благодійного фонду Сhildren’s Medical Care Foundation отримала 18 одиниць медичної апаратури від дитячих лікарень Республіки Польща. Зі слів заступника головного лікаря Романа Гереги, техніку доправили до лікарні ще понад рік тому, але не було необхідних ліцензій, аби можна було офіційно її використовувати.
«Серед медичного обладнання, подарованого нашій лікарні, ліжка, апарати для анестезії, бактерицидні й маніпуляційні лампи, візок, лабораторна сушка, респіратор, апарат для електроміографії, інкубатори закритого типу, реанімаційні столики для новонароджених», – каже Роман Герега.
Це обладнання дуже важливе в роботі лікарів.
«Багато пацієнтів виходжуємо на реанімаційних столиках, в інкубаторах, за допомоги апаратів ШВЛ тощо. Особливо для нас є важливим апарат для електроміографії, враховуючи те, що у нас потужна нейрохірургічна та травматологічна служби. Тому ми щиро вдячні, що обладнання нарешті офіційно може бути введене в експлуатацію», – додає лікар.
Загалом з ініціативи польського благодійного фонду Сhildren’s Medical Care Foundation та його президента Бйорна Мартінофа до України надійшло 54 одиниці медичного обладнання для лікарень різних областей, у тому числі 18 одиниць для дитячої лікарні міста Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6053 / 3.96MB / SQL:{query_count}