Сучасні Нострадамуси

Цього тижня Олег Засадний, директор департаменту з підготовки до Євро-2012 у міській раді, повідомив сенсаційну новину: Львів на 75 % (!) готовий до чемпіонату за кількістю місць в п'ятизір­кових готелях.

Цього тижня Олег Засадний, директор департаменту з підготовки до Євро-2012 у міській раді, повідомив сенсаційну новину: Львів на 75 % (!) готовий до чемпіонату за кількістю місць в п'ятизір­кових готелях.

Досі цього, мабуть, на­віть не уявляли собі ні експерти, ні власники готелів, ні тим більше львів'яни. Як з'ясувалось, такий висновок пан Засадний зробив, базуючись на ... прогнозах. А, можливо, чиновник просто бавиться у передбачення?

Сьогодні на Львівщині є лише один п'ятизірковий готель "Riksos". І то не у Львові, а в Трускавці. Загалом на час проведення Євро-2012 у Львові, згідно з вимогами УЄФА, має бути 1527 місць у п'ятизіркових готелях. Сьогодні ж на Львівщині є лише близько 500 місць. Нескладна арифметика: поки що ми лише на третину забезпечені п'ятизірковими готельними місцями. Однак чиновники, здається, рахують по-іншому.

- Свої висновки ми базуємо на тих готелях, які мають бути побудовані на вулицях Наливайка, Фредра, Федорова та Водо­гінній. Вони мають потен­ціал бути п'ятизірковими. Окрім цього, ми сподіваємося на реконструкцію вже існуючих готелів "Леополіс" та "Дністер", - розповів Олег Засадний .

Так само специфічно міські посадовці рахують і готовність чотири- (98 % готовності) і тризіркових готелів. От і добалакались: при загальній кіль­кості готельних номерів 2115 у Львові, на думку чиновників, місто майже на 100 % готове прийняти гостей футбольного свята 2012 ро­ку. Це при тому, що, за прогнозами експертів, на цей час у Львові зупиниться близько 30 тисяч осіб.

Цікаво, що це вже не перший випадок, коли львів­ські чиновники фантазують на тему готелів. Спадає на думку ще одна цікава історія, яка трапилась рік тому. Тоді Андріан Кліщ, заступник начальника культури та туризму Львівської ОДА, вже за кілька місяців після звістки, що Євро-2012 буде в Україні, заявив, що всі номери у всіх львів­ських готелях на час проведення чемпіонату вже зарезервовані  (!). Щоправда, зателефонувавши у кілька готелів, журналісти швидко з‘ясували, що зарезервувати номер на кілька років уперед взагалі неможливо. Може, заява пана Кліща також була лише передбаченням? Тоді варто відзначити особливість нашої області: така кіль­кість ясновидців є далеко не в кожній міській та обласній владах.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2059 / 4.07MB / SQL:{query_count}