Премії для молодих вчителів з нагоди Дня Незалежності

Переможець або переможниця поїде на безкоштовне стажування за напрямом «Global Teacher»

Міжнародна молодіжна організація AIESEC з нагоди Дня Незалежності України відзначить найкращих молодих вчителів у межах Global Teacher Prize Ukraine. Педагоги, які народились в незалежній Україні, можуть подавати заявку на отримання премії, інформують у Львівській ОДА.
Цьогоріч AIESEC і Global Teacher Prize Ukraine хочуть відзначити вчителів у віці від 20 до 29 років, які також знають англійську на рівні B2 і вище; працюють із дітьми рік і більше; мають філологічну, педагогічну або психологічну освіту.
«Існує стереотип, що вчитель – це хтось під 60, із горою досвіду та вмінням бездоганно тримати дисципліну. Але ми хочемо показати, що вчителі зараз різні – і це класно. AIESEC як молодіжна організація вирішила відзначити саме тих педагогів, яким ще немає 30. По-перше, щоб показати, що такі є. А по-друге, ми віримо, що багато з таких учителів уміють по-схожому з дітьми дивитися та досліджувати світ, бути на одній хвилі з класом – і це треба цінувати», – зазначає голова відділу подій та зв’язків із громадськістю AIESEC в Україні Вікторія Петровська.
Переможець або переможниця поїде на безкоштовне стажування за напрямом «Global Teacher». Global Teacher – це професійні оплачувані стажування за кордоном для викладачів. Вони тривають від 2 до 18 місяців і дають можливість педагогам отримати досвід роботи в країнах з абсолютно іншими культурними реаліями.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4294 / 3.96MB / SQL:{query_count}