На один сучасний простір більше

Промислову територію на вул. Шевченка перетворюють у новий креативний простір KIVSH, який відкриють восени

У Львові ревіталізовують колишні цехи заводу автонавантажувачів, що на вулиці Шевченка, 120. Промислову територію перетворюють на креативний простір під назвою KIVSH, який об’єднає фахівців креативної індустрії. Реконструкція промислових споруд австрійського та радянського періоду відбувається почергово. Відкрити першу чергу планують вже восени, інформують у пресслужбі мерії.
«В австрійські часи на цій території були казарми та військові склади, згодом у ХХ столітті – Львівський завод автонавантажувачів. Зараз ревіталізуємо австрійські промислові будівлі, даємо їм нове життя. Мовиться про переосмислення архітектурної спадщини, коли старим будівлям надаємо нових ідей та сенсів», – каже Катерина Книжицька, представниця CEO KIVSH.
Назва креативного простору має історичний підтекст. Адже на заводі, який тут діяв раніше, виготовили перший автонавантажувач зі змінним ковшем. Сьогодні у рамках простору ківш символізує поштовх/підйом на новий рівень унікальних ідеї, проєктів та знань.

Проєкт KIVSH стане одним з найбільших креативних просторів Львова. Загалом територія нового мультифункціонального простору займатиме 20000 м2. KIVSH об’єднає п’ять векторів: локації для роботи та партнерства, локацію спорту, краси та здоров’я, локацію смаку, освітній вектор та локацію мистецтва.
«Коли ми говоримо про KIVSH – говоримо про синергію креативу та бізнесу. Тут працюватимуть компанії креативної індустрії, запускатимуть інноваційні стартапи, відбуватимуться освітні програми нового ґатунку, лекції, майстер-класи, – зазначає Катерина Книжицька. – У просторі буде фітнес-клуб нового формату, зона краси та здоров’я, а також фудкорт, де поєднаємо гастрономічні заклади з різноманітною тематикою та кухнею. Ще одним ідейним напрямком є мистецтво: галереї, художні резиденції та майстерні. І, звісно, це буде місце для проведення різноманітних івентів».
До роботи над проєктом залучено низку експертів, зокрема на різних етапах долучилися: засновник і голова Офісу трансформації Максим Бахматов, гастроентузіастка та ресторанна критикиня Аврора Огородник, художник і засновник студії Aza Nizi Maza Микола Коломієць, арт-менеджер і засновник арт-центру “Я Галерея” Павло Гудімов, експертка із сучасного мистецтва та засновниця агенції культурного менеджменту Port.agency Катя Тейлор та інші.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4910 / 3.98MB / SQL:{query_count}