П’ять центрів вакцинації запрошують на щеплення

Можуть прийти усі зареєстровані в додатку «Дія», а також ті, хто має бажання вакцинуватись. Щеплюють CoronaVac

фото: пресслужба ЛМР
Цими вихідними у Львові діятиме п’ять центрів вакцинації, і серед них вперше вакцинуватиме приватна медична установа – IQMED Clinic. Отож, впродовж 3-4 липня центри вакцинації діятимуть у ТРЦ «Форум Львів», «Вікторія Гарденс», Центрі Довженка, стадіоні «Арена Львів» та IQMED Clinic. Також щеплення робитимуть мобільні й стаціонарні бригади медичних закладів. У центрах вакцинації щеплюють вакциною CoronaVac – понад 38 тисяч доз її привезли на Львівщину у червні. Як писала «Львівська Пошта», другу дозу CoronaVac/Sinovac Biotech варто робити через 28 днів.
Зі слів першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленко, центри вакцинації діятимуть: у «Форумі Львів» (вул. Під Дубом, 7) – з 10.00 до 15.00; у «Вікторії Гарденс» (вул. Кульпарківська, 226а) – з 10.00 до 15.00; у Центрі Довженка (просп. Червоної Калини, 81) – з 10.00 до 15.00; у IQMED Clinic (вул. Липова Алея, 15) – з 10.00 до 15.00; на стадіоні «Арена Львів» (вул. Стрийська, 199) – з 10.00 до 19.00. На вакцинацію можуть прийти усі зареєстровані в додатку «Дія», а також ті, хто має бажання вакцинуватись, інформують у пресслужбі Львівської міськради.
Вакцинація проти Covid-19 є добровільною і безплатною. Кожна людина має отримати дві дози вакцини. Дані про кожне щеплення вносять в електронну систему охорони здоров’я. Для вакцинації другою дозою вас мають запросити телефоном за номером, який ви залишили після першого щеплення. Якщо ж на вакцинацію вас записував роботодавець, він організовує і друге щеплення. Люди, які вакцинувались у масових центрах вакцинації, отримають другу дозу в тих самих центрах.
«Особи, які отримали дві дози однієї з трьох вакцин, що використовуються в Україні, можуть звернутися до свого сімейного лікаря для отримання свідоцтва про вакцинацію. Воно друкується з медичної інформаційної системи, – каже Наталія Іванченко, в.о. гендиректорки Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб. – У свідоцтві вказується прізвище та ім’я як у закордонному паспорті, дата народження, коли і якою вакциною людина щеплена. Цей бланк завіряється печаткою лікаря та печаткою установи, яка його видає. На сьогодні це і є документ, який можна пред’являти під час перетину кордону країн, які вимагають документ про вакцинацію».
«Щодо вакцинальної кампанії, то у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА працюють над тим, щоб попри відносно спокійну ситуацію, наростити темпи вакцинації та провакцинувати якомога більшу кількість людей. Нова хвиля ковіду нас все-таки очікує. Тому важливо правильно до неї підготуватися, щоб вона минула якомога легше», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.
Наразі Львівщина є на четвертому місці по темпах вакцинації в Україні після міста Києва, Дніпропетровської та Київської областей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3371 / 3.98MB / SQL:{query_count}