Не 50, а лише 20

Цього року Львівська обласна рада виділила 3,5 млн грн на Програму проведення земельної реформи розвитку ринку земель, охорони та раціонального використання земель.

Цього року Львівська обласна рада виділила 3,5 млн грн на Програму проведення земельної реформи розвитку ринку земель, охорони та раціонального використання земель. Особливістю цьогорічної земельної реформи на Львівщині буде те, що від продажу земельних ділянок до бюджету області передаватимуть не 50 %, а лише 20 % коштів, а решта грошей - залишатиметься у місцевих бюджетах тих населених пунктів, землі яких продано.

Водночас, у головному управлінні земельних ресурсів Львівської області планують цього року закінчити розпаювання землі й видати акти володіння земельними паями тим, хто зараз має відповідні сертифікати. На це з обласного бюджету на цей рік виділено 1,5 млн грн. За словами Дмитра Завтура, начальника обласного управління, наша область одна з двох в Україні, де цей процес ще не закінчено. Дмитро Завтур вже звернувся до керівництва в Києві щодо покарання працівників тих районів, де видача актів ведеться найгірше і розробив для них спеціальний помісячний план. 

За словами пана Завтура, у певних районах Львівської області є проблеми з видачею актів власності на земельні паї. До прикладу, у Турківському районі селяни масово відмовлялися від паїв, тому їм вирішили надавати по два гектари, як це передбачено в законодавстві, а решту землі передавати до земель запасу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.5058 / 4.06MB / SQL:{query_count}