Повернення Олійника

Схоже, екс-губернатор Львів­ської області Петро Олійник незабаром повернеться до публічної діяльності.

Схоже, екс-губернатор Львів­ської області Петро Олійник незабаром повернеться до публічної діяльності. Принаймні такий висновок можна зробити з того, що відбувається у середовищі обласного осередку партії "Наша Україна". Йдеться про припинення конфронтації між колишнім керівником області та частиною парторганізації, яка розривала осередок львівських "нашоукраїнців". Чільники взялися за розбудову структури ЛОО НСНУ. Взяти хоча б вівторкову політраду партії - вирішено створити аж 14 нових сільських первинних організацій.

Як саме пан Олійник знову стане публічним і популярним в області, відомо вже нині - дорога пролягатиме через облраду.

Окрім того, подейкують, що Петро Михайлович може очолити міжфракційне об'єднання НУ у Львівській обласній раді, депутатом якої він є. Такої можливості не відкидає й сам Олійник.

- Безумовно, у мене була колись ромова з Тарасом Федаком, який казав, що хотів би скласти повноваження, бо в нього багато роботи, як у заступника голови ЛОДА. Це обговорювали, але це питання є прерогативою самого міжфракційного об'єднання. Ці пропозиції лунають. Можливо, я погоджуся. Я вже колись говорив, що буду в області займати лише громадські посади, але на жодні адміністративні посади, де платять заробітну платню, я не погоджуся. Мене це не цікавить, - сказав "Пошті" голова ЛОО НСНУ Петро Олійник.   

Львівські "нашоукраїнці" обговорили також політичну ситуацію в державі. Зокрема, створення та посилення нової пропрезидентської партії "Єдиний центр".

- Ми засуджуємо ситуацію, за якої в деяких областях "Єдиний центр" підмінив "Нашу Україну", але ми вважаємо, що це пропрезидентська сила, яка підтримує цивілізаційний вибір програми Президента. Я маю на увазі питання УПА, курс на Євросоюз та НАТО, інші світоглядні речі. Ми критикуємо їх, але взаємно не поборюємо один одного, - додав Петро Олійник

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
18.2012 / 4.07MB / SQL:{query_count}