Дочекалася ремонту

На Львівщині розпочнуть реконструкцію дороги між Жовквою та Кам’янкою-Бузькою

У межах національної програми «Велике будівництво» невдовзі розпочнуть реконструкцію ще однієї ділянки дороги Т-14-25 між Жовквою та Кам’янкою-Бузькою. Служба автомобільних доріг у Львівській області отримала дозвіл ДАБІ на проведення робіт із реконструкції автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці Жовква – Кам’янка-Бузька, км 97+863 – км 123+370.
«Автомобільна дорога Т-14-25 стане великим транзитним кільцем навколо Львова. Для цього поступово її відновлюємо в межах реконструкції та капітального ремонту. Ділянка Жовква – Кам’янка-Бузька має важливе соціальне значення для Львівщини, адже вона поєднує між собою не лише два райони, Жовківський та Кам’янка-Бузький, а й дві траси – це М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Н-17 Львів – Радехів – Луцьк», – зазначають у Службі автомобільних доріг у Львівській області.
На ділянці дороги, довжиною 25,5 км, розширять проїзну частину до 8 метрів, у межах населених пунктів облаштують тротуари, зовнішнє освітлення та дощову каналізацію. Роботи підрядна організація Onur Group Ukraine розпочне вже цього місяця. Вартість робіт – 975, 9 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4293 / 3.96MB / SQL:{query_count}