Коли сказати нічого...

Звіт міського голови - подія важлива, а головне - довгоочікувана. У другій половині травня за торішню роботу вже встигли прозвітувати всі виконавчі органи міської влади.

ЗІК
sadovyj.jpg

Звіт міського голови - подія важлива, а головне - довгоочікувана. У другій половині травня за торішню роботу вже встигли прозвітувати всі виконавчі органи міської влади. Сьогодні ж, під час сесії Львівської мі­ської ради, про результати своєї діяльності за минулий рік нарешті має розповісти й Анрій Садовий. Депутати вже заздалегідь встигли покритикувати майбутню сповідь мі­ського голови. Тож у стінах Ратуші подейкували, що бенефісу Андрія Івановича може й не відбутися. За версією прес-служби, звіт мі­ського голови й справді може бути відтерміновано через приїзд спікера Верховної Ради Арсенія Яценюка.

- Звіт міського голови вже готовий і його роздали депутатам для ознайомлення, - запевнила "Пошту" Наталка Міхнова, керівник прес-служби Львівської міської ради. - Тому Андрій Садовий без проблем може виступати на сесії.

Водночас, у прес-службі відмовилися надати "Пошті" звіт міського голови, зіславшись на технічні причини, і запевнили, що на сесії його буде роздано й журналістам. Не вважаючи цей документ таємним, "Пошта" отримала його з інших джерел. Як з'ясувалося, звіт міського голови обсягом понад 100 сторінок фактично є збіркою попередніх звітів виконавчих органів міста і не містить жодного аналізу їх роботи, підсумків чи вимог. Виглядає на те, що міський голова воліє просто переповідати про діяльність своїх підлеглих, аніж звітувати про власну.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6934 / 4.06MB / SQL:{query_count}