Транспортні зміни

Маршрут № 52 курсуватиме у смт Рудно за новою схемою

Для врегулювання питання транспортного сполучення смт Рудно зі Львовом, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення, відповідно до якого внесено зміни до схеми автобусного маршруту № 52. Маршрут курсуватиме від вул. Володимира Великого (смт Рудно) до вул. Варшавська (м. Львів). Нову схему підтримано ініціативною групою мешканців селища, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
«За результатами декількох засідань робочої групи щодо врегулювання транспортної схеми у смт Рудно, яка була створена розпорядженням міського голови, ми напрацювали зміни до мережі транспортних маршрутів, зокрема маршруту № 52. Цей маршрут буде повністю покривати смт Рудно і курсуватиме до частини, яку називають Старе Рудно. Маршрут буде курсувати від вул. Володимира Великого в Рудно, по вул. Лисенка, а кінцева зупинка у м. Львові буде на вул. Варшавській. Такий маршрут розроблений на прохання ініціативної групи мешканців смт Рудно», — каже Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства міськради.
За її словами, це рішення виконавчого комітету вступає в дію після погодження нової схеми маршруту № 52 управлінням поліції. Лише після погодження на маршруті буде курсувати 16 низькопідлогових автобусів пасажиромісткістю 80 пасажирів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5265 / 3.95MB / SQL:{query_count}