Коли діаліз як повітря

У лікарні швидкої допомоги Львова відкрили відділення нефрології та діалізу – для допомоги пацієнтам із хворобами нирок

фото: пресслужба ЛМР (3)
Ще одне нове відділення запрацювало в лікарні швидкої медичної допомоги Львова – нефрології та діалізу. Зараз в одну зміну тут працюватиме 14 спеціальних апаратів для допомоги пацієнтам із хворобами нирок. Тут рятуватимуть людей, в яких не функціонують нирки.
«Останніх пів року лікарня має значний темп і динаміку розвитку. І в цьому велика заслуга головного лікаря, який, маючи свій унікальний досвід, може сьогодні робити це все тут. Ми колись тільки думали, чи вартує мати в лікарні діаліз, а сьогодні це вже працює, повністю відкрите нове відділення, надсучасне обладнання, а найголовніше — люди мають усмішку на обличчі, тому що це рятує їхнє життя», — зазначив міський голова Львова.
Зі слів керівника лікарні швидкої допомоги Олега Самчука, 14 нових діалізних апаратів зможуть обслуговувати близько сотні пацієнтів. Також у відділенні нефрології та діалізу є 12 стаціонарних ліжок для лікування пацієнтів із хворобами нирок.
«Процедури — декілька разів в тиждень, є якісна апаратура, нова система водоочистки. Декілька місяців тому ми запустили гострий діаліз, тому для пацієнтів з нирковою недостатністю — гострою чи хронічною, є повністю весь спектр допомоги», — зазначив Олег Самчук.
На ремонти і заміну інженерних мереж у відділенні з міського бюджету скерували близько 3 млн грн, а за кошти інвестора — а це близько 1 млн доларів, закупили обладнання, меблі та ліжка для пацієнтів.
Діалізна терапія — це нирково-замісна терапія для очищення крові від токсичних речових та продуктів метаболізму. Її призначають пацієнтам із хронічною хворобою нирок, при якій втрачається здатність очищати кров. Необхідна частота проходження процедури — тричі на тиждень.
До слова, в лікарні швидкої допомоги зараз є близько тисячі стаціонарних ліжок, проте тут планують збільшувати їхню кількість по відділеннях. Також планують збільшити й реанімацію.
«На сьогодні в лікарні відкриті всі відділення, є нові відділення — судинна хірургія, інтервенційна радіологія, лор-відділення, тривають проекти для постановки нових КТ і МРТ, відкрите відділення гемодіалізу, навіть є дитяча кардіохірургія. За останні 7 місяців нашої роботи прийшло 400 нових фахівців — ми запросили найкращих спеціалістів з різних областей і різних лікарень. Лікарня швидкої може навчати студентів, лікарів, може бути передовою. За останні 5 місяців сюди прийшло 120 інтернів — це найбільша кількість інтернів в Україні», — розповів Олег Самчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3331 / 3.98MB / SQL:{query_count}