Пізнати більше про Митрополита Шептицького

Педагогів запрошують на онлайн-семінар «Шептицький для освітян». Реєстрація триває до 5 жовтня

У Львові керівників та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів запрошують 7 жовтня з 15.00 до 18.00 до участі в онлайн-семінарі «Шептицький для освітян».
Семінар має на меті розкрити постать Митрополита Андрея Шептицького та інтегрувати його ідей в освітньому просторі. Всі учасники та учасниці зможуть не лише почути надихаючі та інформативні доповіді спікерів, але й познайомитися з колегами-освітянами в часі взаємодії та роботи над ідеями, які можна впроваджувати у навчальному та виховному процесах в загальноосвітніх навчальних закладах України.

Спікерами будуть: Мирослав Маринович - проректор із питань призначення та місії УКУ, президент Інституту релігії та суспільства УКУ; Галина Терещук - журналістка “Радіо Свобода”, співавторка книги “Шептицький від А до Я”; Любомир Шимків - директор програми "Суспільний розвиток" в Українській академії лідерства, викладач кафедри педагогіки та соціальної роботи УКУ.
Участь безкоштовна за умови реєстрації ( реєстрація триває до 5 жовтня)
Посилання на онлайн подію отримають зареєстровані учасники напередодні семінару.
Всі, хто візьме участь у семінарі, отримають сертифікат (електронний варіант) про прослуховування семінару.
Семінар «Шептицький для освітян» відбувається в рамках Культурно-освітнього фестивалю “Бієнале Шептицький”, що реалізовується Шентром Шептицького Українського католицького університету за підтримки Українського культурного фонду.
Контактна особа: Юлія Кокоячук (+380977730685, kokoiachuk@ucu.edu,ua)
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7338 / 4.06MB / SQL:{query_count}