Тест на доступність

Які заклади Львова найбільш доступні для людей з інвалідністю?

У Львові у понеділок та вівторок, 21-22 вересня, засновник громадської організації Доступно.UA Дмитро Щебетюк відзначить інклюзивні та доступні локації міста наліпками #ДоступноРекомендує та вручить нагороду «Відкриті двері».
Відзнаки отримають заклади, які дотримуються державних будівельних норм та є зручними для маломобільних груп населення (людей з інвалідністю, батьків з дітьми у візках, людей похилого віку, людей з тимчасовими травмами).
Нагороду «Відкриті двері» за голосуванням журі отримали два львівських заклади – готель ibis Styles Lviv Center та Центр митрополита Андрея Шептицького.
Мета проєкту — привернути увагу до питання доступного міського простору для маломобільних груп населення та відзначити найкращі практики інклюзивності у Львові.
Згодом звіти про локації потраплять на мапу доступності та у мобільний додаток TosMap, який допомагає людям з інвалідністю орієнтуватись в українських містах.
Минулого року Доступно.UA відзначили десяток зручних локацій для людей на візках, серед них: Kredens Cafe, Театр пива “Правда”, Vapiano.Lviv, Дзиґа та Челентано.
Доступно.UA — громадська організація, яка займається моніторингом доступності українських міст, а також прагне зробити Україну безбар’єрною.
Дмитро Щебетюк — засновник організації Доступно.UA, громадський діяч, блогер, спортсмен, мандрівник, ведучий “Телебачення Торонто”.
«Відкриті двері» – це нагорода за доступність і зручність локації для людей з числа маломобільних груп населення (люди з інвалідністю, люди з дитячими візочками чи дітьми до 7 років, люди похилого віку тощо). Нагороду отримують простори та ініціативи, які є безбар'єрними і зручними для всіх.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6454 / 4.06MB / SQL:{query_count}