Гроші на оздоровлення дітей: хто у списку

Останнім днем подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги є 29 вересня

Триває прийом документів для надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова (м. Винники, смт. Рудно та смт. Брюховичі). Про це інформує Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. 
Одноразова матеріальна допомога надається дітям віком до 18 років (станом на день подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги) у таких розмірах:
Дітям осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, яким надано статус члена сім’ї загиблого відповідно до законодавства України – 4000 грн на кожну дитину.
Дітям (без надання статусу), один з батьків яких помер – 4000 грн на кожну дитину.
Дітям з інвалідністю учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності – 5000 грн на кожну дитину.
Дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема:
– осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи – 3000 грн. на кожну дитину.
– осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 2000 грн. на кожну дитину.
Останнім днем подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги є 29 вересня 2020 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6944 / 4.06MB / SQL:{query_count}