Є новації!

Візові центри змінили правила подачі документів на польську візу

З 1 вересня змінили правила подачі документів на візу, інформує у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА. «Спеціальна «Послуга подачі документів у форматі поштового відправлення» запроваджується візовими центрами спільно з Посольством Польща в Києві та іншими консульствами у Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці. Документи можна пересилати лише через визначені офіси «Нової Пошти», – розповів директор департаменту Роман Шепеляк.
Тепер, під час оплати сервісного збору в Ідеябанку чи Кредобанку, одразу потрібно вказати який саме спосіб подачі плануєте використовувати:
– особисто в пункті прийому візових анкет (ППВА);
– через кур’єра «Нової Пошти».

Якщо обрали перший формат подачі документів, то дату і годину реєстрації у ППВА автоматично призначать під час оплати. Після цього зателефонує оператор контакт центру для їх підтвердження.
При цьому, можна змінити умови подачі документів на візу і обрати кур’єрську доставку «Нової Пошти».
Коли ж обрали другий формат подачі документів, то їх можна відправити відразу. До того ж не треба чекати дзвінка з контактного центру. Зверніть увагу, що відправити пакет документів потрібно упродовж 90 днів, адже банківська квитанція актуальна тільки протягом цього часу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.3439 / 4.05MB / SQL:{query_count}