Аби сади були наповнені життям!

У Львові відновлять Митрополичі сади, що біля Собору Святого Юра

Депутати Львівської міської ради ухвалили рішення про затвердження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ земельної ділянки на пл. Святого Юра, 5. Як зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міськради Євген Бойко, цією ухвалою відбулося закріплення Митрополичих садів за церквою.
«Важлива і велика перемога! Митрополичі сади будуть відновлені! На сесії проголосоване питання про затвердження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пл. Святого Юра, 5. Що це означає? Довший час Концерн радіомовлення і зв’язку створював перешкоди місту і церкві у відновленні історичної справедливості і закріпленні Митрополичих садів за церквою. Проголосована ухвала, яка нарешті поставила крапку в цій історії. Тепер перед нами усіма стоїть завдання, щоб Митрополичі сади були наповнені життям, а не залишались безгосподарною територією. Дякую усім представникам курії Львівської Архиєпархії за спільну позицію у відновлені історичної справедливості», – каже Євген Бойко.
Зі слів речника Львівської Архиєпархії УГКЦ Павла Дроздяка, досі у власності Львівської архієпархії була лише верхня тераса Митрополичих садів. «З перших об’єктів, які можна було впорядкувати – було спорудження пам’ятника Митрополиту Андрею, а відтак площі, яка є перед Собором Святого Юри. Наступним кроком було впорядкування Митрополичих садів. Досі у власності Львівської архієпархії була лише верхня тераса Митрополичих садів. Але для того, щоби можна було розробляти проєктну документацію, розпрацьовувати це місце як громадський простір, церква мала отримати сади у власність», – зазначив Павло Дроздяк, інформує Твоє місто.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6985 / 4.06MB / SQL:{query_count}