Фермерський ярмарок: був улітку, є і восени

За смачним, якісним і локальним містян запрошують на Львівський фермерський ярмарок, який продовжує свою роботу до 17 жовтня

Дбаєте за здоров’я рідних і ваша сім’я любить якісне і смачне, то вам на Львівський фермерський ярмарок. Ярмарок, який запрацював з липня 2020 року у нашому місті на площі Ринок, полюбився вже багатьом львів’янам і гостям міста. Тепер маємо ще одну гарну новину – роботу фермерського ярмарку продовжили і восени, зокрема до 17 жовтня.
Місце його проведення незмінне – у серці Львова – на площі Ринок. Час також – Львівський фермерський ярмарок працюватиме щосуботи з 09.00 до 15.00. Тож, хто любить смачненьке, свіже і наше, львівське, запрошують відвідати площу Ринок та придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника.
Виконавчий комітет міськради Львова вирішив продовжити роботу фермерських ярмарків у Львові до середини жовтня, бо, як зазначають у міськраді, фермерський ярмарок на площі Ринок став досить популярним, окрім того, восени фермери матимуть нову продукцію. Такі ярмарки хочуть облаштувати в усіх районах Львова.
Співорганізаторами ярмарку є сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська країна», ТзОВ «Львівські ярмарки» та Львівська міськрада. Ініціаторка ярмарку – Наталія Табінська, засновниця сільськогосподарського дорадчого центру «Фермерська країна», колишня керівниця департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА – об’єднала працьовитих фермерів із однаковими цінностями та прагненнями, і тепер львів’яни можуть самі купувати свіжі та якісні їхні продукти.
«Дуже важливо замислюватися над тим, що ми їмо. Важливо їсти якісну продукцію, адже це наше здоров’я. Отже, фермери Львівщини можуть забезпечити цю якість і свіжість. Закликаю містян споживати локальне і натуральне, вивчати продукцію фермерів, завітавши у суботу на ярмарок. Зробіть традицією для своїх родин купувати щотижня на фермерському ярмарку», – зазначала в інтерв’ю «Львівській Пошті» Наталія Табінська. – У країнах Євросоюзу такі ярмарки є у кожному містечку, їх дуже люблять і чекають. У Європі такі ринки розпочинають роботу о 08.00 і до 12.00 вже й закриваються. Вони дуже користуються популярністю, і всі ті, хто прийшов якнайраніше, все встиг купити. Отож довго не спіть у суботу і якомога раніше завітайте за смакотою на ярмарок на площу Ринок. Вам точно сподобається і це стане доброю сімейною традицією!».
«Львівський фермерський ярмарок отримав величезну популярність серед мешканців Львова та його гостей. Останні дві суботи роботи ярмарку ми одержали багато звернень від львів'ян з проханнями продовжити його в осінній період. З такою ініціативою також звернулись місцеві фермери, які є учасниками ярмарку, мотивуючи своє прохання тим, що саме у вересні і жовтні вони матимуть можливість ознайомити відвідувачів із вирощеною органічною продукцією, яка дозріває саме в той період. Основною метою Львівського фермерського ярмарку була допомога, яку вирішила надати Львівська міська рада, місцевим виробникам у популяризації їх продукції, можливості представити її на широкий загал та в інформаційній підтримці їх діяльності. Сьогодні бачимо, що Львівський фермерський ярмарок – це сформований бренд, відомий на всю Україну. Його популярність полягає в тому, що сам власник продукції продає її покупцю, а той в свою чергу розуміє її якість. Це було нашою основною вимогою до фермерів, яку вони успішно реалізовують», – каже очільниця управління зовнішніх зв’язків і промоції Львівської міськради Тетяна Хабібрахманова.

Сьогодні, 5 вересня, на пл. Ринок усіх охочих знову чекає фермерський ярмарок. Із 09.00 і до 15.00 львів'ян та гостей міста запрошують відвідати площу Ринок та придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника.
«Дякуємо всім за неймовірну підтримку та велике бажання приходити і купляти у місцевих виробників органічну продукцію», – зазначають організатори Львівського фермерського ярмарку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3013 / 4MB / SQL:{query_count}