Заслужено найкращий!

Український католицький університет став найкращим приватним закладом вищої освіти України

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» представив приватні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2020 року. На першому місці – Український католицький університет у Львові. Також до трійки найкращих увійшов Львівський торговельно-економічний університет. А п'ятим у рейтингу став Львівський медичний інститут.
При складанні рейтингу використовували такі результати:
«ТОП-200 Україна» – для укладання рейтингу використовувалися відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ.
Рейтинг «Scopus» – результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.
Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» – рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, яких зарахували до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.2543 / 4.06MB / SQL:{query_count}