Скоро поїдемо

У першій декаді серпня квазікільце на вул. Шевченка відкриють для руху транспорту

У Львові тривають роботи з капітального ремонту вул. Шевченка. Роботи відбуваються на відрізку від вул. Залізничної до вул. Левандівської і передбачають організацію кільцевого руху по вул. Т. Шевченка, вул. Левандівська, вул. Залізнична. У першій декаді серпня квазікільце відкриють для проїзду транспорту. Затримки були через неточності у проєкті.
«Проєктанти так запроєктували колію, що трамвай не міг їхати. Ми виставимо їм претензію. Тому ми мали затримку з асфальтуванням, бо переробляли проєкт. Натомість вже почали класти останній шар асфальту на квазікільці і, як ми й анонсували, в першій декаді серпня відкриємо його для руху транспорту. Також зараз активно займаємося проєктуванням вул. Суботівської, яка з'єднає Левандівку з мікрорайоном Рясне-2, щоб там курсував тролейбус", – повідомив очільник міста.
Проєктом реконструкції вул. Шевченка з облаштуванням квазікільця передбачено повне розбирання дорожнього одягу і тротуарів вулиць Шевченка та Залізничної в межах, необхідних для виконання будівельних робіт та реконструкції, розбирання асфальтобетонного покриття по вул. Левандівській, реконструкція всіх інженерних мереж, демонтаж існуючих трамвайних колій в межах проектування, демонтаж існуючого дорожнього одягу з покриттям із мозаїки і бруківки, влаштування нових трамвайних колій, влаштування проїзних частин; тротуарів; велосипедних доріжок; технічних тротуарів, дорожньої розмітки; світлофорних об'єктів, влаштування контактної мережі трамваю, зовнішнього вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору, проектом передбачається заходи для маломобільних груп населення.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6698 / 4.06MB / SQL:{query_count}