Плани на ремонт вулиць Мазепи та Грінченка

Замість двох на вулиці буде чотири смуги руху та велосмуги

Вулиці Мазепи та Грінченка у Шевченківському районі Львова планують відремонтувати у 2021 році. Як повідомила заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк, проєкт виготовили ще два роки тому в ЛКП «Інститут просторового розвитку». Ця ж проєктна організація по субпідряду розробляла дорожню частину реконструкції вулиці Грінченка.
Нині вулиця Мазепи має дві смуги руху, натомість після реконструкції тут буде чотири смуги: крайні праві смуги будуть призначені для приватного транспорту, а посередині вулиці облаштують виділені смуги для громадського транспорту. Уздовж Мазепи будуть велосмуги.
Зупинки громадського транспорту – «острівного» типу шириною 3 м, будуть розташовані між смугою громадського та приватного транспорту. Зупинки будуть розташовані або одна навпроти одної, або трохи зміщені.
На перехресті вул. Мазепи і Замарстинівської мають створити кільце з двома смугами руху, де розділятимуть потоки на приватний і громадський транспорт.
На перехресті вул. Мазепи – Орлика облаштують регульований пішохідний перехід з острівцем безпеки, а на перехресті з вул. Мазепи – Миколайчука планують облаштувати додаткові лівоповоротні смуги для приватного транспорту. Також проектом передбачені умови для облаштування двох нових тролейбусних маршрутів. Паркування в смугах обіцяють забрати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7855 / 4.05MB / SQL:{query_count}