Кошти на оздоровлення дітей

У 2020 році у місті надаватимуть одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення дітей бійців, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – мешканців Львова

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив Положення про надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції/операції об'єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.
Як зазначають в управлінні соціального захисту Львівської міськради, надання цієї допомоги на оздоровлення дітей передбачає Комплексна програма підтримки воїнів. Тож управління підготувало проект рішення, згідно з яким пропонується у 2020 році надавати одноразову матеріальну допомогу дітям віком до 18 років (станом на день подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги) у таких розмірах:
1. Дітям осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції/операції об'єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, яким надано статус члена сім'ї загиблого відповідно до законодавства України – 4000 грн на кожну дитину.
2. Дітям (без надання статусу), один з батьків яких помер – 4000 грн на кожну дитину.
3. Дітям з інвалідністю учасників антитерористичної операції/операції об'єднаних сил (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності – 5000 грн на кожну дитину.
4. Дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції/операції об'єднаних сил (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема: осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи – 3000 грн на кожну дитину; осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 2000 грн на кожну дитину.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.5610 / 4.06MB / SQL:{query_count}