У Трускавці дозволили роботу санаторіїв

Міська комісія ТЕБ і НС дозволила роботу спортивних закладів, фітнес-центрів, спортивних майданчиків і басейнів

Із 1 липня у курортному Трускці дозволили діяльність санаторіїв, відпочинкових й оздоровчих комплексів. Таке рішення ухвалила міська комісія ТЕБ і НС на засіданні 30 червня. За рішенням комісії, у місті запроваджують низку карантинних пом’якшень: дозволяють діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (заклади лікувально-оздоровчої, санаторно-курортної, відпочинково-туристичної галузей міста), масажно-лікувальних кабінетів, окрім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
Також комісія дозволила роботу спортивних закладів, фітнес-центрів, спортивних майданчиків, стадіонів, басейнів (окрім групових занять з кількістю учасників більше, ніж 10 осіб) з дотриманням тимчасових рекомендацій, визначених постановою головного державного санітарного лікаря України.
У місті запрацюють кафе і ресторани. Відвідувачів прийматимуть у приміщеннях з обмеженням – не більше як 10 осіб. Дозволили дитячі атракціони, однак тільки на відкритих майданчиках і з дотриманням протиепідеміологічних вимог та рекомендацій, інформує Твоє місто.
Адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 липня, проте право посилювати чи послаблювати карантинні заходи надали місцевій владі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.8799 / 4.05MB / SQL:{query_count}