Робота є, потрібні швачки

У час карантину львівська фабрика шукає підрядників, які б допомогли з пошиттям медичних халатів для Франції

Через складну епідеміологічну ситуацію у світі та поширення коронавірусу львівське швейне підприємство ТОВ «Сежетекс-ЮА» отримало велике замовлення від уряду Франції на виготовлення одноразових медичних халатів. За досить короткий термін компанія має пошити 100 мільйонів одиниць такого спеціального одягу для французьких медиків. Відтак, підприємство звернулось до Львівської ОДА з проханням посприяти у залученні підрядників для пошиття засобів захисту медичним працівникам.
Зі слів директорки львівської компанії «Сежетекс-ЮА» Оксани Гальо, щоб виконати замовлення їм потрібно понад шість тисяч людей.

«Замовлення компанія отримала ще на початку травня. Після проведених підготовчих робіт, зокрема, отримання сировини для пошиття халатів, вибудовуванням логістики, зараз активно шукаємо підрядників, які б допомогли виконати замовлення від французького уряду. Сьогодні важливо пояснити підрядникам, що до виробництва необхідно залучати 100 % працівників, це дозволить отримати результат, а продукції бути рентабельною, – зазначає Оксана Гальо. – Загалом, це дуже гарні можливості для подальшої співпраці з урядом Франції. Ми розуміємо, що є брак досвіду в цій галузі у підприємств області, але це гарна можливість для виробництв, які через карантин, не працюють на повну потугу. Важливо нині показати нашу спроможність до таких обсягів виробництва».
На сьогодні львівське швейне підприємство ТОВ «Сежетекс-ЮА», яке, за даними системи YouControl та прес-служби ЛОДА, спеціалізується на виробництві робочого одягу для хімічної, автомобільної, фармацевтичної, харчової промисловості, а також засобів індивідуального захисту для медичних працівників, вже уклало приблизно 60 договорів, але цього замало для такого обсягу пошиття медичного одягу. Тому нині вони надалі шукають підприємства та фірми з кількістю працівників від 50-ти людей по всій території країни, які змогли б працювати у двозмінну роботу.

Цього тижня перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик спільно з т. в. о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Степаном Куйбідою відвідали підприємство та ознайомився з його виробничими потужностями.
Для пропозицій до співпраці звертайтеся до контактної особи компанії, директорки Оксани Гальо 067 773 54 37.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6857 / 4.08MB / SQL:{query_count}