Добра новина для бійців

Місто допоможе відновити Центр реабілітації учасників АТО «Фенікс»

Львівська міська рада допоможе у відновленні Центру реабілітації учасників АТО «Фенікс», що на території обласної психіатричної лікарні, в якому трапилась пожежа. Уже напрацьовано концепцію перебудови цієї будівлі. Виконавчий комітет міськради прийняв відповідне рішення.

«Дійсно, вогнем знищено велику частину будівлі. Управління архітектури напрацювало варіант перебудови цієї будівлі. Обласна рада вже проголосувала про передачу цих приміщень місту в оренду. Вигляд і концепція – феноменальні. Ці люди, які будуть там отримувати допомогу, – для них ця локація є дуже важлива. Війна впливає на людей, спогади з війни залишаються у пам`яті на все життя. Ця будівля має бути прикладом сучасної архітектури. Також пропоную розглянути ще додаткові питання. Організації треба зараз мати приміщення, де працювати. Вони звертались до області щодо приміщень на вул. Драгоманова. Якщо будуть ускладнення – шукаємо варіант Б. У них є 7 ставок, але вони не підкріплені коштами з обласного бюджету. Пропоную при Центрі допомоги учасникам бойових дій утворити окремий підрозділ, щоб вони якомога скоріше почали працювати і мали підтримку. Бо процес реконструкції буде трохи тривати. Треба працювати максимально оперативно, треба акумулювати кошти, бо щоб це зробити. На це потрібно 5 – 7 млн грн. Може хтось з благодійників долучиться», – акцентував під час розгляду питання мер Львова Андрій Садовий.
Як зазначив начальник управління архітектури та урбаністики міськради Антон Коломєйцев, двоповерхову будівлю реконструюють та збережуть. На 1-му поверсі планують розмістити санаторні приміщення та лікувальні зали для ветеранів АТО, спортивний зал та душові. На 2-му поверсі облаштують навчальні зали, а також простори для вишколу дітей ветеранів АТО.
Тож зараз планують сформувати технічне завдання на основі пропозицій, а відтак оголосити тендер на пошук проектанта на розробку документації. Тож місто звернеться до обласної ради для отримання дозволу на реконструкцію цього приміщення, адже воно перебуває у власності Львівської обласної ради.
«Будемо звертатися до обласної ради для отримання від них згоди на реконструкцію. Область надала нам це приміщення в оренду, але воно є у власності обласної ради», – зазначила Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту міськради.
Центр реабілітації учасників АТО «Фенікс», що на вулиці Кульпарківській, 95 у Львові, створений волонтерами 6 років тому. У центрі лікують посттравматичні розлади учасників бойових дій. 17 квітня цього року у приміщенні «Феніксу» сталась пожежа.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.0955 / 4.08MB / SQL:{query_count}