Громадський транспорт: коли поїдемо всі?

Львівські пенсіонери безкоштовно їздити зможуть після карантину

Після 22 травня у Львові можуть дозволити роботу громадського транспорту. Однак пільги відновлять лише для учасників бойових дій. Натомість пенсіонери муситимуть оплачувати проїзд до скасування карантинних обмежень. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Також мер зазначив, що норма «виключно сидячих місць» зберігатиметься ще певний час.
Як зазначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, через зменшення кількості пасажирів у громадському транспорті збитки комунальних перевізників Львова вже становлять 59 млн грн.
Приватні перевізники також порахували збитки і написали головам фракцій у міськраді звернення, в якому просятьмісто про певну компенсацію, інформує Твоє місто. У листах до депутатів ТзОВ «Міра і К», «Фіакр-Львів» та АТП-14630 зазначають, що з моменту запровадження карантину підприємства несуть постійні збитки, оскільки обсяги виручки впали у 3-4 рази, що у свою чергу не дозволяє покрити навіть вартості палива.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2633 / 3.96MB / SQL:{query_count}