Премії для лаборантів

Лаборанти інституту епідеміології медуніверситету отримають від міста по 10 тисяч гривень допомоги

Місто фінансово допомагає медичним працівникам, які працюють в умовах пандемії. Так, вісім працівників Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького отримають від міста матеріальну допомогу – по 10 тис грн. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львова.
Зокрема, цю допомогу отримають працівники інституту, які безпосередньо беруть участь у проведенні лабораторних досліджень методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР-дослідження).
«На міськвиконкомі ми прийняли рішення про виплату матеріальної допомоги в розмірі 10 тисяч гривень працівникам Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни медичного університету. Допомогу отримають восьмеро працівників, з яких троє – не мешканці міста Львова. Це друга лабораторія, яка в нас запрацювала і проводить лабораторні дослідження на ПЛР. Ще є третя лабораторія, яка запрацювала на цьому тижні – це лабораторія Військового госпіталю, і також ті працівники, які задіяні до цієї роботи, отримають таку матеріальну допомогу від міста», – повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови, очільниця міського штабу з протидії COVID-2019.
«Це працівники лабораторії, яка робить ПЛР-тестування. У нас ще включилась третя лабораторія у Військовому госпіталі. Їм також треба допомогти, вони мають подати перелік лаборантів», – каже мер Львова Андрій Садовий.
Раніше місто виплатило допомогу по 10 тис грн для 13 працівників Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, які безпосередньо беруть участь у проведенні ПЛР-діагностики у вірусологічній та лабораторії особливо небезпечних інфекцій. Також таку допомогу по 10 тис грн місто виплатило 237 працівникам Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3987 / 4.06MB / SQL:{query_count}